ARCHÍVUM

2010. június 14. - Évadzáró összejövetelt tartottunk tagjaink számára. A házi villámverseny (11 résztvevő) végeredménye: I. Szőke Gábor (7,5 pont), II. Veres István (7), III. Rócza Gábor (7)

május 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2010. májusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

2010. május 1. - A nevelőcsb IX-X. fordulójában:
 ÚKSE utánpótlás A 5 - 3 Barcza A
 győztek: Zöldy Róbert×2, Bartuszek András, Vida Viktória
 ÚKSE utánpótlás B 1 - 7 Barcza B
 győzött: Karvai Márk
 >>részletek

április 26. - A hétköznapi csapatbajnokság IX. (utolsó) fordulójában:
 Árpádföldi KE 3,5 - 4,5 ÚKSE II
 győztek: Tornai Imre, Szűcs Gábor, Bödő Lajos Géza >>részletek

április 18. - A nevelőcsb VII-VIII. fordulójában:
 ÚKSE utánpótlás A 3,5 - 4,5 BEAC A
 győzött: Zöldy Róbert
 ÚKSE utánpótlás B 4 - 4 BEAC B
 győztek: Nagy Dávid×2, Rigóczki Balázs×2
 >>részletek

április 12. - A hétköznapi csapatbajnokság VIII. fordulójában:
 ÚKSE II 0 - 8 Sirály IBK
 >>részletek

április 11. - A nevelőcsb V-VI. fordulójában:
 ÚKSE utánpótlás A 7 - 1 Törekvés A
 győztek: Zöldy Róbert, Bartuszek András×2, Medve Márk×2, Kocsis Bertalan
 ÚKSE utánpótlás B 2,5 - 5,5 Törekvés B
 győztek: Dina Tamás, Vida Viktória
 >>részletek

2010. április 4. - A hétköznapi csapatbajnokság VII. fordulójában:
 Vízügyi SC 4,5 - 3,5 ÚKSE II
 győztek: Tornai Imre, Rócza Gábor, Bödő Lajos Géza >>részletek

március 28. - Bp. I. osztályú bajnokságának XI. (utolsó) fordulójában:
 Barcza Gedeon SC II 8,5 - 3,5 ÚKSE I  >>részletek
 győzött: Zöldy Róbert

március 21. - A nevelőcsb III-IV. fordulójában:
 ÚKSE utánpótlás A 1,5 - 6,5 Sárkány A
 győztek: Bödő Lajos
 ÚKSE utánpótlás B 2,5 - 5,5 Sárkány B
 győztek: Vida Viktória, Nagy Dávid
 >>részletek

március 14. - Bp. I. osztályú bajnokságának X. fordulójában:
 ÚKSE I 2 - 10 Fabulon SC  >>részletek

március 7. - Bp. I. osztályú bajnokságának IX. fordulójában:
 HÜSI II 7 - 5 ÚKSE I
 győztek: Zöldy Róbert, Bartuszek András >>részletek

2010. március 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2010. márciusi FIDE ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

február 28. - A nevelőcsb I-II. fordulójában:
 ÚKSE utánpótlás A 4 - 4 HÜSI A
 győztek: 2×Bartuszek András, 2×Medve Márk
 ÚKSE utánpótlás B 3 - 5 HÜSI B
 győztek: 2×Rigóczki Balázs, Nagy Dávid
 >>részletek

február 22. - A hétköznapi csapatbajnokság VI. fordulójában:
 ÚKSE II 7 - 1 Erzsébetváros II
 győztek: Tornai Imre, Rinyu János, Hönsch Pál, Bartuszek András, Szűcs Gábor, Bödő Lajos Géza, Bödő Lajos >>részletek

február 21. - Bp. I. osztályú bajnokságának VIII. fordulójában:
 ÚKSE I 4 - 8 Vasas SC II  >>részletek

február 13. ÚKSE ifi I csapatunk BAJNOK!
A csapat tagjai voltak: Medve Márk (5/7), Bödő Marianna (5/7), Bödő Lajos (8/8), Kocsis Bertalan (5/6), Fodor Benedek (1/3), Karvai György (0,5/1)

február 13. - IX. (utolsó) forduló Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr I. és II/A osztályában
 BEAC-Gárdonyi I 0 - 4 ÚKSE ifi I
 győztek: Medve Márk, Bödő Marianna, Bödő Lajos, Kocsis Bertalan >>részletek
 HÜSI III 0 - 3 ÚKSE ifi II
 győztek: Fodor Benedek, Karvai György, Vida Viktória >>részletek

február 7. - Bp. I. osztályú bajnokságának VII. fordulójában:
 Tabáni Spartacus II 7 - 5 ÚKSE I
 győztek: Tornai Imre, Csikvári Péter >>részletek

február 6. - A rájátszás I. fordulója Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr II. osztályában
 ÚKSE ifi II 3 - 0 HÜSI III
 győzött: Fodor Benedek, Karvai György, Vida Viktória >>részletek

2010. február 1. - A hétköznapi csapatbajnokság V. fordulójában:
 ÚKSE II 3 - 5 HBSE
 győztek: Rinyu János, Medve Márk >>részletek

január 30. - VII. forduló Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr I. és II/A osztályában
 ÚKSE ifi I 2,5 - 1,5 MLTC I
 győztek: Bödő Marianna, Bödő Lajos >>részletek
 ÚKSE ifi II 1 - 2 BEAC II
 győzött: Vida Viktória >>részletek

január 25. - A hétköznapi csapatbajnokság IV. fordulójában:
 Erzsébetváros I 3 - 4 ÚKSE II
 győztek: Tornai Imre, Bartuszek András >>részletek

január 24. - Bp. I. osztályú bajnokságának VI. fordulójában:
 ÚKSE I 7 - 5 MLTC III
 győztek: Végh Károly, Bartuszek András, Bogdán Zoltán, Medve Márk >>részletek

január 17. - Bp. I. osztályú bajnokságának V. fordulójában:
 BEAC III-Újbuda 8,5 - 3,5 ÚKSE I
 győztek: Bogdán Zoltán, Medve Márk >>részletek

január 16. - V. forduló Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr I. és II/A osztályában
 Csepeli TK III 2 - 2 ÚKSE ifi I
 győztek: Medve Márk, Bödő Lajos >>részletek
 Csepeli TK IV 0,5 - 2,5 ÚKSE ifi II
 győztek: Karvai György, Vida Viktória >>részletek

január 10. - Bp. I. osztályú bajnokságának IV. fordulójában:
 ÚKSE I 5,5 - 6,5 Sárkány DSE I
 győztek: Lengyel Béla, dr. Czuczai Jenő, Mogyorósi Ferenc, Bartuszek András >>részletek

január 9. - VI. forduló Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr I. és II/A osztályában
 ÚKSE ifi I 2 - 2 Törekvés SE II
 győztek: Bödő Lajos, Kocsis Bertalan >>részletek
 ÚKSE ifi II 0 - 3 Törekvés III >>részletek

2010. január 3. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2010. januári FIDE ranglistának megfelelően aktualizálva lettek.

december 13. - Bp. I. osztályú bajnokságának III. fordulójában:
 ÚKSE I 4 - 8 Vízügyi SC
 győztek: Tornai Imre, Mogyorósi Ferenc >>részletek

december 12. - IV. forduló Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr I. és II/A osztályában
 ÚKSE ifi I 3 - 1 Sárkány DSE III
 győztek: Bödő Marianna, Bödő Lajos, Kocsis Bertalan >>részletek
 ÚKSE ifi II 1 - 2 Tabáni Spartacus II
 győzött: Dina Tamás >>részletek

2009. december 5. - III. forduló Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr I. és II/A osztályában
 Virányos-Modern 0 - 4 ÚKSE ifi I
 győztek: Medve Márk, Bödő Marianna, Bödő Lajos, Kocsis Bertalan >>részletek
 HÜSI SC II 2 - 1 ÚKSE ifi II
 győzött: Dina Tamás >>részletek

november 30. - A hétköznapi csapatbajnokság III. fordulójában:
 ÚKSE II 6,5 - 2,5 Wesselényi SK
 győztek: Tornai Imre, Hönsch Pál, Szűcs Gábor, Medve Márk >>részletek

november 29. - Bp. I. osztályú bajnokságának II. fordulójában:
 Honvéd ASE III 7 - 5 ÚKSE I
 győztek: Gara-Tarnóczi Péter, Végh Károly, Bartuszek András >>részletek

november 28. - II. forduló Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr I. és II/A osztályában
 ÚKSE ifi I 3 - 1 Barcza Gedeon SC III
 győztek: Medve Márk, Bödő Lajos, Fodor Benedek >>részletek
 ÚKSE ifi II 1,5 - 1,5 Sárkány DSE IV
 győzött: Karvai György >>részletek

november 23. - A hétköznapi csapatbajnokság II. fordulójában:
 Siketek SC 2,5 - 5,5 ÚKSE II
 győztek: Hönsch Pál, Bartuszek András, Rócza Gábor, Szűcs Gábor >>részletek

november 15. - Bp. I. osztályú bajnokságának I. fordulójában:
 ÚKSE I 2,5 - 9,5 Pénzügyőr SC II >>részletek

2010. november 14. - I. forduló Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr I. osztályában
 BEAC I 0 - 4 ÚKSE ifi I
 győztek: Medve Márk, Bödő Marianna, Bödő Lajos, Kocsis Bertalan >>részletek

2009. október 19. - A hétköznapi csapatbajnokság I. fordulójában:
 ÚKSE II 5,5 - 2,5 ATTE
 győztek: Veres István, Szűcs Gábor, Medve Márk >>részletek

szeptember 26. - Megrendeztük a VII. ÚKSE Villámversenyt (17 résztvevő, 9 forduló)
 Díjasok: 1. Tamássy Zoltán (8 pont), 2. Horváth Kálmán (6,5 pont), 3. Nagy Miklós (6 pont), senior különdíj Dobák Sándor (6 pont);

2009. szeptember 1. - Ismertető jelent meg az egyesületünkről a Magyar Sakkvilág című sakkújság augusztusi számában.

augusztus 31. - Évadnyitó megbeszélést és házi villámversenyt tartottunk egyesületünk tagjainak. A házi villámverseny végeredménye (8 résztvevő, 7 forduló):
I. Medve Márk (6 pont), II. Bartuszek András (5 pont), III. Veres István (3,5 pont)

augusztus 19 - 27. - Megrendeztük a I. ÚKSE Értékszámszerző Sakkversenyt, >>részletek

2009. augusztus 1. - Megrendeztük a IV. ÚKSE Rapid Sakkversenyt (15 résztvevő, 7 forduló)
 Díjasok: 1. Dobák Sándor (6,5 pont), 2. Horváth Kálmán (5 pont), 3. Mészáros András IM (5 pont), különdíj a legjobb 2000-nél kisebb értékszámmal rendelkezőnek: Bereznai Henrik (4,5 pont); >>részletek

2009. június 30. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2009/III. FIDE ranglistának megfelelően aktualizálva lettek.

2009. június 8. - Évadzáró megbeszélést és házi villámversenyt tartottunk egyesületünk tagjainak. A házi villámverseny végeredménye (12 résztvevő, 7 forduló):
I. dr. Oláh Zsigmond (5 pont), II. Medve Márk (4 pont), III. Veres István (4 pont), IV. Bödő Lajos Géza (4 pont)

április 13. - Kérjuk a kedves sakktársakat, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-val támogassák egyesületünket! Az egyesület adószáma: 18125445-1-41 Köszönjük!

április 11. - Megrendeztük a III. ÚKSE Rapid Sakkversenyt (19 résztvevő, 7 forduló)
 Díjasok: 1. Kerek Csaba (6 pont), 2. Horváth Kálmán (5 pont), 3. Matuska Miklós (5 pont), különdíj a legjobb 2000-nél kisebb értékszámmal rendelkezőnek: Fábián Csaba; >>részletek

2009. április 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2009/II. FIDE ranglistának megfelelően aktualizálva lettek.

március 29. - Bp. I/A osztályú bajnokságának XI. (utolsó) fordulójában:
 Tabáni Spartacus II 6,5 - ÚKSE I 5,5
 győztek: Vargyas Zoltán, Slezák Ákos, Veres István
 Budapest I/A osztályú bajnoksága véget ért, csapatunk 6. helyezést ért el. >>végeredmény

március 22. - Bp. I/A osztályú bajnokságának IX. fordulójában:
 ÚKSE I 3,5 - Vasas SC II 8,5
 győzött: Végh Károly

március 9. - A hétköznapi csapatbajnokság IX. (utolsó) fordulójában:
 HBSE 3 - ÚKSE II 3
 győzött: Tornai Imre, Veres István, Medve Márk
 A hétköznapi csapatbajnokság véget ért, csapatunk 4. helyezést ért el. >>végeredmény

március 7. - Megrendeztük a II. ÚKSE Rapid Sakkversenyt (28 résztvevő, 7 forduló)
 Díjasok: 1. Kiss Pál IM (6,5 pont), 2. Horváth Kálmán (6 pont), 3. Fábián Csaba (5 pont), szenior különdíjas: Szoukup István, ifi különdíjas: Sallai Máté; >>részletek

2009. március 1. - Bp. I/A osztályú bajnokságának IX. fordulójában:
 Pénzügyőr SE III 9,5 - ÚKSE I 2,5
 győzött: Hönsch Pál

február 28. - IX. (utolsó) forduló a Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr I. és II/B osztályában
 Törekvés SE II 2,5 - ÚKSE ifi I 1,5
 ÚKSE ifi II 2,5 - Sárkány V 0,5
 győzött: Tóth Tamás, Karvai György, Bottlik Judit
 A Budapesti Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr I. osztályában ifi I. csapatunk III. helyezést ért el!  >>végeredmény

február 16. - A hétköznapi csapatbajnokság VIII. fordulójában:
 ÚKSE II 3 - Metinda-Travel 3
 győztek: Tornai Imre

február 15. - Bp. I/A osztályú bajnokságának VIII. fordulójában:
 ÚKSE I 10 - Barcza Gedeon SC II 2
 győztek: Lengyel Bála, Tornai Imre, Gara Péter, Vargyas Zoltán, Slezák Róbert, Mogyorósi Ferenc, Slezák Ákos, Veres István, Végh Károly

február 14. - A rájátszás I. fordulója Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr II. osztályában
 Sárkány V 0,5 - ÚKSE ifi II 2,5
 győztek: Fodor Benedek, Dina Tamás

február 2. - A hétköznapi csapatbajnokság VII. fordulójában:
 Vízügyi SC 4,5 - ÚKSE II 1,5
 győzött: Tornai Imre

2009. február 1. - Bp. I/A osztályú bajnokságának VII. fordulójában:
 BEAC III 7 - ÚKSE I 5
 győztek: Gara Péter, Mogyorósi Ferenc, Rinyu János, Rócza Gábor

január 24. - VII. forduló Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr I. és II/B osztályában
 Kárpáti Equitás 2,5 - ÚKSE ifi I 1,5
 ÚKSE ifi II 1,5 - Csepeli TK V 1,5
 győzött: Fodor Benedek

január 25. - Megrendeztük a I. ÚKSE Rapid Sakkversenyt (21 résztvevő, 7 forduló)
 Díjasok: 1. Nagy Miklós (6,5 pont), 2. Horváth Kálmán (5,5 pont), 3. Mezei Csaba (5 pont), szenior különdíjas: Jurák Miklósné, ÚKSE különdíjas: Medve Márk; >>részletek

január 24. - VI. forduló Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr I. és II/B osztályában
 ÚKSE ifi I 3,5 - HÜSI SC II 0,5
 győztek: Tóth Tamás, Medve Márk, Bödő Lajos
 Csepeli TK V 1 - ÚKSE ifi II 2
 győztek: Vida Viktória, Fodor Benedek

január 19. - A hétköznapi csapatbajnokság VI. fordulójában:
 ÚKSE II 4,5 - Erzsébetváros SE 1,5
 győztek: Veres István, Hönsch Pál, Rócza Gábor

január 18. - Bp. I/A osztályú bajnokságának VI. fordulójában:
 ÚKSE I 4,5 - Pestszentlőrinci SK 7,5
 győzött: Tornai Imre

január 5. - Bp. I/A osztályú bajnokságának V. fordulójában:
 Vízügyi SC II 5,5 - ÚKSE I 6,5
 győztek: Lengyel Béla, Gara Péter, Vargyas Zoltán

január 3. - V. forduló Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr I. és II/B osztályában
 ÚKSE ifi I 2 - Sárkány DSE III 2
 győztek: Tóth Tamás, Medve Márk
 ÚKSE ifi II 1 - Csepeli TK V 2
 győzött: Fodor Benedek

2009. január 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2009/I. FIDE ranglistának megfelelően aktualizálva lettek.

december 27. - Megrendeztük a VI. ÚKSE Villámversenyt (21 résztvevő, 7 forduló)
 Díjasok: 1. Tamássy Zoltán (5,5 pont), 2. Binder Tamás (5,5 pont), 3. Pusztay Béla (5 pont), 4. Rajcsányi Péter (5 pont); >>részletek

december 14. - Bp. I/A osztályú bajnokságának IV. fordulójában:
 ÚKSE I 6,5 - HÜSI SC II 5,5
 győztek: Gara Péter, Vargyas Zoltán, Veres István, Zöldy Róbert

december 13., szombat - IV. forduló Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr osztályában
 Barcza Gedeon SC III 0,5 - ÚKSE ifi I 3,5
 győztek: Tóth Tamás, Medve Márk, Bödő Lajos
 Sirály ÉK II 3 - ÚKSE ifi II 0

december 8. - A hétköznapi csapatbajnokság V. fordulójában:
 ÚKSE II 3 - Semmelweis SE 3

december 7. - Bp. I/A osztályú bajnokságának III. fordulójában:
 Csepeli TK I 3 - ÚKSE I 9
 győztek: Gara Péter, Mogyorósi Ferenc, Hönsch Pál, Slezák Ákos, Veres István, Zöldy Róbert

2008. december 6. - III. forduló Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr I. és II/B osztályában
 ÚKSE ifi I 3,5 - Soroksár IS SE I 0,5
 győztek: Medve Márk, Bödő Marianna, Bödő Lajos
 ÚKSE ifi II 2 - Barcza Gedeon SC IV 1
 győztek: Karvai György, Fodor Benedek

november 29. - Megrendeztük a V. ÚKSE Villámversenyt (31 résztvevő, 9 forduló)
 Díjasok: 1. Binder Tamás (8 pont), 2. Seres Béla (7 pont), 3. Burghardt József (6,5 pont), 4. Horváth Kálmán (5 pont), ifi különdíjasok: Ngo Tan Don (5 pont), Kabai Zsuzsanna (5 pont); >>részletek

november 24. - A hétköznapi csapatbajnokság IV. fordulójában:
 ÚKSE II 3 - Hort SE 3
 győzött: Veres István

november 23. - II. forduló Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr II. osztályában
 HÜSI III 1,5 - ÚKSE ifi II 1,5
 győzött: Vida Viktória

november 16. - Bp. I/A osztályú bajnokságának II. fordulójában:
 ÚKSE I 8 - Fabulon SC 4
 győztek: Slezák Róbert, Rinyu János, Hönsch Pál, Slezák Ákos, Veres István, Zöldy Róbert

november 15. - II. forduló Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr I. osztályában
 BEAC II 0 - ÚKSE ifi I 4
 győztek: Tóth Tamás, Medve Márk, Bödő Marianna

november 10. - A hétköznapi csapatbajnokság III. fordulójában:
 Sirály ÉK 2,5 - ÚKSE II 3,5
 győztek: Rinyu János, Hönsch Pál

november 9. - Bp. I/A osztályú bajnokságának I. fordulójában:
 MLTC III 6 - ÚKSE I 6
 győztek: Lengyel Béla, Végh Károly, Zöldy Róbert

2008. november 8. - I. forduló Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr I. és II/B osztályában
 ÚKSE ifi I 1 - Csepeli TK III 3
 Sárkány DSE IV 3 - ÚKSE ifi II 0

október 27. - A hétköznapi csapatbajnokság II. fordulójában:
 ÚKSE II 5,5 - SZTAKI-ÉVM II. 0,5
 győztek: Tornai Imre, Oláh Zsigmond, Rinyu János, Hönsch Pál, Rócza Gábor

október 13. - A hétköznapi csapatbajnokság I. fordulójában:
 SZTAKI-ÉVM I. 2 - ÚKSE II 4
 győztek: Tornai Imre, Veres István, Hönsch Pál

2008. október 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2008/IV. FIDE ranglistának megfelelően aktualizálva lettek.

2008. szeptember 5. - Évadnyitó megbeszélést és házi villámversenyt tartottunk egyesületünk tagjainak. A házi villámverseny végeredménye (17 résztvevő, ebből 2 egyesületen kívüli, 7 forduló):
I. Vargyas Zoltán (6 pont), II. Zöldy Róbert (5 pont), III. Mogyorósi Ferenc (4 pont)

július 31. - Medve Márk sakktársunk az I. Fővárosi Open alapfokú bajnoka lett! >>a verseny végeredménye

2008. július 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2008/III. FIDE ranglistának megfelelően aktualizálva lettek.

2008. június 2. - Bödő Lajos sakktársunk díszoklevelet kapott a Budapesti Sakkszövetségtől az ifjúsági csapatbajnokságban nyújtott teljesítménye elismeréseként.

2008. május 19. - Évadzáró összejövetelt tartottunk a klubhelyiségben. A házi villámverseny végeredménye (12 résztvevő):
I. Verschitz Pál, II. Gara Péter, III. Bauer Péter

április 20. - Bp. I/A osztályú bajnokságának XI. (utolsó) fordulójában:
 Vasas SC 7,5 - ÚKSE I 4,5
 győzött: Vargyas Zoltán, Végh Károly

április 10. - Ifi sakktársunk, Medve Márk szerepelt a Sport TV Sakkmagazin című műsorában. Lásd a mellékelt filmet. (A >>Sport TV engedélyével)

április 7. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2008/II. FIDE ranglistának megfelelően aktualizálva lettek.

2008. április 6. - Bp. I/A osztályú bajnokságának X. fordulójában:
 ÚKSE I 4,5 - HÜSI SC II 7,5
 győztek: Tornai Imre, Végh Károly

március 31. - A hétköznapi csapatbajnokság IX. (utolsó) fordulójában:
 ÚKSE II 6 - Erzsébetváros 2
 győztek: Rinyu János, Németh Ottó, Rócza Gábor
 A 8 táblás hétköznapi bajnokságban II. csapatunk III. helyezést ért el!  >>tabella

március 10. - A hétköznapi csapatbajnokság VIII. fordulójában:
 ÚKSE II 1,5 - Sirály Életmód Klub 6,5
 győzött: Hönsch Pál

2008. március 9. - Bp. I/A osztályú bajnokságának IX. fordulójában:
 Fabulon SC 7 - ÚKSE I 5
 győzött: Slezák Ákos

február 24. - Bp. I/A osztályú bajnokságának VIII. fordulójában:
 ÚKSE I 4,5 - Vízügyi SC II 7,5
 győztek: Lengyel Béla, Végh Károly

február 18. - A hétköznapi csapatbajnokság VII. fordulójában:
 Vízügyi SC 4,5 - ÚKSE II 3,5
 győztek: Tornai Imre, Zöldy Róbert

február 16. - Bp. ifi amatőr II. osztályú bajnokságának rájátszásának II. fordulójában:
 ÚKSE ifi 2,5 - Törekvés SE III 0,5
 győztek: Bödő Marianna, Medve Márk
 Bp. ifi amatőr II. osztályú bajnokságában az ifi csapatunk III. helyezést ért el!  >>tabella

február 10. - Bp. I/A osztályú bajnokságának VII. fordulójában:
 Tabáni Spartacus II 4 - ÚKSE I 8
 győztek: Lengyel Béla, Tornai Imre, Bauer Péter, Hönsch Pál, Rinyu János, Végh Károly, Slezák Ákos

február 4. - A hétköznapi csapatbajnokság VI. fordulójában:
 ÚKSE II 3 - HBSE 5
 győzött: Zöldy Róbert

2008. február 2. - Bp. ifi amatőr II. osztályú bajnokságának rájátszásának I. fordulójában:
 Törekvés SE III 0,5 - ÚKSE ifi 2,5
 győztek: Bödő Marianna, Medve Márk

január 27. - Bp. I/A osztályú bajnokságának VI. fordulójában:
 ÚKSE I 7 - Barcza Gedeon SC II 5
 győztek: Tornai Imre, Vargyas Zoltán, Veres István, Slezák Ákos

január 26. - Bp. ifi amatőr II/B osztályú bajnokságának VII. (utolsó) fordulójában:
 ÚKSE ifi 2 - ATTE II 1
 győzött: Bödő Lajos
 Bp. ifi amatőr II/B osztályú bajnokságának alapszakaszában az ifi csapatunk II. helyezést ért el!  >>tabella

január 13. - Bp. I/A osztályú bajnokságának V. fordulójában:
 ÚKSE I 7 - Pénzügyőr SE III 5
 győztek: Lengyel Béla, Tornai Imre, Bauer Péter, dr. Oláh Zsigmond, Mogyorósi Ferenc, Hönsch Pál

január 12. - Bp. ifi amatőr II/B osztályú bajnokságának VI. fordulójában:
 Tabáni Spartacus III 0,5 - ÚKSE ifi 2,5
 győztek: Bödő Lajos, Bödő Marianna

január 8. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2008/I. FIDE ranglistának megfelelően aktualizálva lettek.

2008. január 5. - Bp. ifi amatőr II/B osztályú bajnokságának V. fordulójában:
 ÚKSE ifi 3 - Barcza Gedeon SC IV 0
 győztek: Bödő Lajos, Bödő Marianna, Medve Márk

december 15. - Bp. ifi amatőr II/B osztályú bajnokságának IV. fordulójában:
 Sárkány DSE IV 0 - ÚKSE ifi 3
 győztek: Bödő Lajos, Bödő Marianna, Medve Márk

december 4. - Bp. I/A osztályú bajnokságának IV. fordulójában:
 Pestszentlőrinci SK I 6,5 - ÚKSE I 5,5
 győztek: Lengyel Béla, Tornai Imre, Vargyas Zoltán

2007. december 1. - Bp. ifi amatőr II/B osztályú bajnokságának III. fordulójában:
 ÚKSE ifi 2 - BEAC lány 1
 győztek: Bödő Lajos, Osváth Tibor

november 26. - A hétköznapi csapatbajnokság IV. fordulójában:
 Wesselényi SK 3 - ÚKSE II 5
 győztek: Tornai Imre, Veres István, Hönsch Pál, Németh Ottó, Rinyu János

november 18. - Bp. I/A osztályú bajnokságának III. fordulójában:
 ÚKSE I 6 - Honvéd Auróra SE III 6
 győztek: Vargyas Zoltán, dr. Oláh Zsigmond, Hönsch Pál, Végh Károly

november 17. - Bp. ifi amatőr II/B osztályú bajnokságának II. fordulójában:
 Honvéd ASE II 1 - ÚKSE ifi 2
 győztek: Medve Márk, Osváth Tibor

november 12. - A hétköznapi csapatbajnokság III. fordulójában:
 ÚKSE II 7,5 - ATTE 0,5
 győztek: Veres István, Rinyu János, Hönsch Pál, Verschitz Pál, Németh Ottó, Nagy Tibor, Rócza Gábor

november 10. - Bp. ifi amatőr II/B osztályú bajnokságának I. fordulójában:
 Kárpáti-Equitás SE ifi II 1 - ÚKSE ifi 2
 győztek: Bödő Lajos, Medve Márk

2007. november 4. - Bp. I/A osztályú bajnokságának II. fordulójában:
 Tipográfia T-COM 6,5 - ÚKSE I 5,5
 győztek: Tornai Imre, dr. Oláh Zsigmond

október 29. - A hétköznapi csapatbajnokság II. fordulójában:
 Metinda-Semmelweis 2,5 - ÚKSE II 5,5
 győztek: Hönsch Pál, Németh Ottó, Rinyu János, Rócza Gábor, Végh Károly

október 21. - Bp. I/A osztályú bajnokságának I. fordulójában:
 ÚKSE I 7 - BEAC III 5
 győztek: Tornai Imre, Bauer Péter, dr. Oláh Zsigmond, Hönsch Pál, Zöldy Róbert

október 8. - A hétköznapi csapatbajnokság I. fordulójában:
 ÚKSE II 5,5 - Árpádföldi KE 2,5
 győztek: Veres István, Németh Ottó, Nagy Tibor, Rócza Gábor

2007. október 2. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2007/IV. FIDE ranglistának megfelelően aktualizálva lettek.

2007. szeptember 21. - Egyesületi megbeszélés volt a klubhelyiségben. A megbeszélt témák: az előző évi csapatbajnokságok értékelése, az érmek átadása, a szakosztály anyagi helyzete, szakosztályvezető-váltás.

2007. július 5. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2007/III. FIDE ranglistának megfelelően aktualizálva lettek.

2007. június 25. - Hivatalos végeredmények a 2006/2007. évi csapatbajnokságokban:
I. csapatunk a Budapesti Csapatbajnokság I/B osztályában az I. helyezést,
II. csapatunk az V. kerületi Sakkszövetség által rendezett Hétköznapi Csapatbajnokságban II. helyezést ért el!

április 22. - Bp. I/B osztályú bajnokságának XI. (utolsó) fordulójában:
 ÚKSE I 10,5 - Pestszentlőrinci SE 1,5
 győztek: Lengyel Béla, Tornai Imre, Vargyas Zoltán, dr. Oláh Zsigmond, Mogyorósi Ferenc, Veres István, Sigér Csaba, Hönsch Pál, Rinyu János, Németh Ottó, Nagy Tibor

április 3. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2007/II. FIDE ranglistának megfelelően aktualizálva lettek.

2007. április 1. - Bp. I/B osztályú bajnokságának X. fordulójában:
 ATTE-Aris SE 3 - ÚKSE I 9
 győztek: Lengyel Béla, Vargyas Zoltán, Slezák Róbert, Veres István, Hönsch Pál, Rinyu János, Zöldy Róbert, Nagy Tibor

március 24. - Megrendeztük a IV. ÚKSE Villámversenyt (14 résztvevő, 9 forduló)
 Díjasok: 1. Martini Balázs (8,5 pont), 2. Horváth Kálmán (8 pont), 3. Kádár Gábor (5,5 pont), 4. Kende Mátyás (5 pont), 5. Csondor Tibor (5 pont); >>részletek

2007. március 12. - A hétköznapi csapatbajnokság IX. (utolsó) fordulójában:
 ÚKSE II 8 - ATTE 0
 győztek: Tornai Imre, Veres István, Hönsch Pál, Nagy Tibor, Németh Ottó, Rinyu János, Kommár Imre, Végh Károly

február 25. - Bp. I/B osztályú bajnokságának IX. fordulójában:
 ÚKSE I 11 - Törekvés SE 1
 győztek: Lengyel Béla, Tornai Imre, Slezák Róbert, Sigér Csaba, Veres István, Mogyorósi Ferenc, Hönsch Pál, Rinyu János, Németh Ottó, Zöldy Róbert

február 17. - Megrendeztük a III. ÚKSE Villámversenyt (18 résztvevő, 7 forduló)
 Díjasok: 1. Péter Ambrus (6 pont), 2. Nagy Miklós (Süti) (5,5 pont), 3. Horváth Kálmán (5 pont), 4. dr. Oláh Zsigmond (5 pont), 5. Fábián Csaba (4 pont); >>részletek

február 12. - A hétköznapi csapatbajnokság VIII. fordulójában:
 HBSE 3 - ÚKSE II 5
 győztek: Tornai Imre, Nagy Tibor, Németh Ottó, Végh Károly

február 11. - Bp. I/B osztályú bajnokságának VIII. fordulójában:
 Erzsébetváros 1,5 - ÚKSE I 10,5
 győztek: Bauer Péter, dr. Oláh Zsigmond, Slezák Róbert, Veres István, Hönsch Pál, Rinyu János, Zöldy Róbert, Kommár Imre, Végh Károly

2007. február 4. - Bp. I/B osztályú bajnokságának VII. fordulójában:
 ÚKSE I 7 - Pénzügyőr SE 5
 győztek: Bauer Péter, Hönsch Pál, Rinyu János

január 29. - A hétköznapi csapatbajnokság VII. fordulójában:
 ÚKSE II 5,5 - OK Travel Semmelweis 2,5
 győztek: Tornai Imre, Nagy Tibor, Rinyu János, Németh Ottó, Végh Károly

január 28. - Bp. I/B osztályú bajnokságának VI. fordulójában:
 Kárpáti Ernő SE 4 - ÚKSE I 8
 győztek: Lengyel Béla, Bauer Péter, dr. Oláh Zsigmond, Slezák Róbert, Végh Károly

január 21. - Bp. I/B osztályú bajnokságának V. fordulójában:
 ÚKSE I 8,5 - Rákosliget SE 3,5
 győztek: Lengyel Béla, Tornai Imre, Mogyorósi Ferenc, Sigér Csaba, Hönsch Pál, Németh Ottó, Zöldy Róbert

január 15. - A hétköznapi csapatbajnokság VI. fordulójában:
 Wesselényi SK 1 - ÚKSE II 7
 győztek: Tornai Imre, Veres István, Hönsch Pál, Nagy Tibor, Rinyu János, Németh Ottó, Végh Károly

január 14. - Bp. I/B osztályú bajnokságának IV. fordulójában:
 Csepeli TK 6 - ÚKSE I 6
 győztek: Zöldy Róbert, Végh Károly

január 8. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2007/I. FIDE ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. A KOMIR lista gyakorlatilag megszűnt.

2007. január 7. - Bp. I/B osztályú bajnokságának III. fordulójában:
 ÚKSE I 7,5 - BEAC IV 4,5
 győztek: Mogyorósi Ferenc, Sigér Csaba, Hönsch Pál, Németh Ottó, Zöldy Róbert, Végh Károly, Kommár Imre

december 16. - Megrendeztük a II. ÚKSE Villámversenyt (13 résztvevő, 7 forduló)
 1. Papp Gellért (6,5 pont), 2. Martini Balázs (6 pont), 3. Szakolczai Péter (5 pont); >>részletek

december 11. - A hétköznapi csapatbajnokság V. fordulójában:
 ÚKSE II 7 - Sirály JOSC 1
 győztek: Tornai Imre, Veres istván, Sigér Csaba, Hönsch Pál, Németh Ottó, Végh Károly

2006. december 10. - A Bp. I/B osztályú bajnokságának II. fordulójában:
 Statisztika PSC 7 - ÚKSE I 5
 győztek: Lengyel Béla, Tornai Imre, Veres István

november 27. - A hétköznapi csapatbajnokság IV. fordulójában:
 Erzsébetváros 1 - ÚKSE II 7
 győztek: Tornai Imre, Hönsch Pál, Nagy Tibor, Németh Ottó, Végh Károly

november 19. - A Bp. I/B osztályú bajnokságának I. fordulójában:
 ÚKSE I 9,5 - Vízügyi SC 2,5
 győztek: Lengyel Béla, Tornai Imre, Bauer Péter, Mogyorósi Ferenc, Hönsch Pál, Rinyu János

november 13. - A hétköznapi csapatbajnokság III. fordulójában:
 Árpádföldi SE 4,5 - ÚKSE II 3,5
 győztek: Hönsch Pál, Németh Ottó, Végh Károly

2006. november 4. - Megtartottuk első villámversenyünket (24 résztvevő, 9 forduló)
 1. Martini Balázs (8 pont), 2. Horváth Kálmán (7 pont), 3. Tamássy Zoltán (6,5 pont); >>részletek

október 30. - A hétköznapi csapatbajnokság II. fordulójában:
 ÚKSE II 4,5 - MDSC 3,5
 győztek: Tornai Imre, Végh Károly

október 16. - A hétköznapi csapatbajnokság I. fordulójában:
 Vízügy SC 2,5 - ÚKSE II 5,5
 győztek: Hönsch Pál, Rinyu János, Végh Károly

október 5. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2006/IV. KOMIR ranglistának megfelelően aktualizálva lettek.

2006. október 2. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2006/IV. FIDE ranglistának megfelelően aktualizálva lettek.

szeptember 20. - Ifjúsági sakkoktatás kezdődőtt egyesületünkben, lásd >>Oktatás

2006. szeptember 1. - Megalakul az Újpesti Kultúra Sport Egyesület Sakkszakoszálya a Tungsram SC Sakkszakosztálynak jogutódjaként.

Aktualitások Csapatbajnokság Versenyeink Játékosaink Ajánló

Oktatás Információk Anyagok Dicsőségtábla Archívum