AKTUALITÁSOK

Honlapunk címe megváltozott:

http://sakk.ujpestikse.hu/

Ez a változat a mai naptól nem frissül

Mai fejtörő

Kérjuk a kedves sakktársakat, támogatóinkat, hogy idén is támogassák személyi jövedelemadójuk 1%-val egyesületünket!
Az egyesület adószáma: 18125445-1-41 Köszönjük!

A közeljövő eseményei:

február 6., hétfő, 1730 - V. forduló a hétköznapi bajnokságban:
 ÚKSE HKN6 - Wesselényi SK, helyszín: XIV. ker., Hermina út 47.

február 8., szerda, 17-19 óra - Sakkedzés haladóknak (12/I/5.)

február 10., péntek, 16-17 óra - Sakkedzés kezdőknek (12/I/5.), 16-19 óra - Egyesületi klubnap a helyiségünkben

február 10., péntek, 1730 - II. Minisakk Verseny gyerekeknek, >>részletek

február 26., vasárnap, 1000 - VIII. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában:
 ÚKSE - REAC, helyszín: itthon


A közelmúlt eseményei:

2012. február 5.
 IV. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  HÜSI SC II 5 - 7 ÚKSE
  győztek: Szőke Gábor, ? >>részletek

január 23. - V. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  Erzsébetváros I 3 - 3 ÚKSE HKN6

  győzött: Bartuszek András >>részletek

január 20., péntek, 1715 - Minisakk Verseny gyerekeknek, >>eredmények

január 15.
 VI. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE 6,5 - 5,5 Vízügyi SC
  győztek: Lengyel Béla, Vargyas Zoltán, Medve Márk >>részletek

január 9. - IV. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  ÚKSE HKN6 4 - 2 SZTAKI-ÉVM I

  győztek: Rinyu János, Rócza Gábor, Medve Márk >>részletek

2012. január 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2012. januári FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

december 11.
 V. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE 6 - 6 Fabulon SC
  győztek: Lengyel Béla, Szőke Gábor, Medve Márk, Csikvári Péter >>részletek

december 9. - Mikulás verseny gyerekeknek, >>részletek

2011. december 4.
 IV. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  Barcza Gedeon SC I 5,5 - 6,5 ÚKSE
  győztek: Juhász Márk, Veres István, Szőke Gábor, Medve Márk, Koreck Ferenc >>részletek

november 21. - III. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  Hort SE 2 - 4 ÚKSE HKN6

  győztek: Bartuszek András, Szűcs Gábor >>részletek

november 20.
 III. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE 5 - 7 Honvéd-Auróra SE III
  győztek: Tornai Imre, Rinyu János >>részletek

2011. november 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2011. novemberi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

október 24. - II. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  ÚKSE HKN6 2,5 - 4,5 Vízügyi SC

  győztek: Zilizi László >>részletek

október 17. - I. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  ÚKSE HKN6 6 - 0 Erzsébetváros SE II

  győztek: Tornai Imre, Juhász Márk, Bartuszek András, Szűcs Gábor, Rócza Gábor >>részletek

október 16.
 II. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  Vasas SC II 7,5 - 4,5 ÚKSE
  győztek: Csikvári Péter >>részletek

2011. október 2.
 I. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE 6 - 6 Híd-Unió SE
  győztek: Juhász Márk, Medve Márk, Csikvári Péter >>részletek

2011. szeptember 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2011. szeptemberi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

2011. augusztus 28. - Az Újpesti Városnapokon egyesületünk sakkprogramokat bonyolított le. A feladványfejtő-verseny dobogósai: I. Vida László, II. Voján István, III. Németh László. Az élősakk bemutató játszmáját a feladványfejtő-verseny nyertese és Vadas Ádám játszotta, az összecsapás Vida László győzelmével ért véget. Elsőtáblásunk, Lengyel Béla nemzetközi mester szimultánt adott. Eredmény: +27 -1 =1, győzött: Medve Márk, döntetlent játszott: Tóth Tamás

2011. július 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2011. júliusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

2011. június 18-26. - II. ÚKSE Értékszámszerző Sakkverseny >>részletek

2011. május 6. - Évadzáró összejövetelt tartottunk tagjaink számára. A házi villámverseny (15 résztvevő, 9 forduló) végeredménye: I. Juhász Márk (8 pont), II. Körösparti Sándor (7), III. Bartuszek András (6,5)

A képen látható sakktársak balról-jobbra: Csikvári Péter, Bolyki István, Zöldy Róbert, dr. Ujszászi Andrásné, Szabó Bence, Vida Viktória, Dánffy Ábel, dr. Ujszászi András, Vadas Ádám, Szőke Gábor, Juhász Márk, Bartuszek András, Mogyorósi Ferenc, Rócza Gábor, Nagy Dávid, Körösparti Sándor, Rinyu János, Fodor Benedek, Verschitz Pál, Tornai Imre, Zilizi László

Értékszámok alapján a Budapesti Csapatbajnokságban legjobban teljesítő csapatagjaink: Szőke Gábor (+1,776), Tornai Imre (+1,193), Bartuszek András (+0,699), Rinyu János (+0,218). Szerzett pontok alapján kiemelkedő teljesítményt nyújtott Paulovkin András (9-ből 8 pont)

2011. május 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2011. májusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

2011. április 11. - XI. (utolsó) forduló a hétköznapi bajnokságban:
  SZTAKI-ÉVM II 0,5 - 5,5 ÚKSE HKN6

  győztek: Tornai Imre, Rinyu János, Zöldy Róbert, Bartuszek András, Szűcs Gábor >>részletek

március 21. - X. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  ÚKSE HKN6 5 - 1 Erzsébetvárosi SE

  győztek: Tornai Imre, Juhász Márk, Szűcs Gábor, Bödő Lajos Géza >>részletek

március 20. ÚKSE II csapatunk BRONZÉRMES! >>tabella

március 20.
 XI. (utolsó) forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  Vízügyi SC II 6,5 - 5,5 ÚKSE I
  győztek: Vargyas Zoltán, Mogyorósi Ferenc >>részletek
 XI. (utolsó) Bp. III. osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ÚKSE II 6,5 - 5,5 Barcza Gedeon SC II
  győztek: Zöldy Róbert, Csikvári Péter, Koreck Ferenc, Zilizi László, Paulovkin András, Győri Sándor >>részletek

március 6.
 X. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE I 6 - 6 Vasas SC II
  győztek: Juhász Márk, Bauer Péter, Ruszin Péter, Bartuszek András >>részletek
 X. forduló Bp. III. osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  Sirály 3,5 - 8,5 ÚKSE II
  győztek: Szőke Gábor, Borsik Ádám, Bödő Lajos Géza, Bödő Marianna, Bakacs János, Paulovkin András, Ujszászi Andrásné >>részletek

március 1. - IX. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  HBSE 1,5 - 4,5 ÚKSE HKN6

  győztek: Rinyu János, Bartuszek András, Szűcs Gábor >>részletek

2011. március 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2011. márciusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

február 27.
 IX. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  BEAC III 4 - 8 ÚKSE I
  győztek: Tornai Imre, Gara-Tarnóczi Péter >>részletek
 IX. forduló Bp. III. osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ÚKSE II 6 - 6 BEAC V
  győztek: Szőke Gábor, Ujszászi András, Csikvári Péter, Paulovkin András >>részletek

február 7. - VIII. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  ÚKSE HKN6 2,5 - 3,5 Hort SE

  győztek: Tornai Imre, Szűcs Gábor >>részletek

2011. február 6.
 VIII. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE I 5 - 7 Pénzügyőr SE
  győztek: Czuczai Jenő, Rinyu János, Körösparti Sándor, Ruszin Péter, Bartuszek András >>részletek
 VIII. forduló Bp. III. osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  HÜSI III 1,5 - 10,5 ÚKSE II
  győztek: Zöldy Róbert, Szőke Gábor, Koreck Ferenc, Léstár Adrienn, Rócza Gábor, Medve Márk, Zilizi László, Paulovkin András, Ujszászi Andrásné, Győri Sándor >>részletek

január 24. - VII. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  Sirály IBK 3,5 - 2,5 ÚKSE HKN6

  győztek: Rinyu János, Bartuszek András >>részletek

január 23.
 VII. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  Csepeli TK I 6,5 - 5,5 ÚKSE I
  győzött: Tornai Imre >>részletek
 VII. forduló Bp. III. osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ÚKSE II 7 - 5 Csepeli TK II
  győztek: Bödő Marianna, Bödő Lajos, Ujszászi Andrásné, Vida Viktória>>részletek

január 14., péntek - A Sakkszakosztály átköltözött a Könyves Kálmán Gimnáziumba, új cím: 1043 Bp., Tanoda tér 1., 22-es terem

2011. január 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2011. januári FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

december 6. - V. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  SZTAKI-ÉVM I 3 - 3 ÚKSE HKN6

  győztek: Juhász Márk, Bartuszek András >>részletek

november 28..
 IV. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  Barcza Gedeon SC 8,5 - 3,5 ÚKSE I
  győzött: Gara-Tarnóczi Péter >>részletek
 IV. forduló Bp. III. osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ÚKSE II 6 - 6 Angyalföldi Láng MKKE
  győztek: Körösparti Sándor, Szőke Gábor, Bartuszek András, Stern Tibor, Csikvári Péter >>részletek

november 22. - IV. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  ÚKSE HKN6 1 - 5 Vízügyi SC >>részletek

november 14.
 IV. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE I 3 - 9 Honvéd-Auróra SE
  győzött: Bauer Péter >>részletek
 IV. forduló Bp. III. osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ATTE-Aris 3,5 - 8,5 ÚKSE II
  győztek: Körösparti Sándor, Bartuszek András, Csikvári Péter, Bödő Lajos Géza, Bödő Marianna, Bödő Lajos, Bakacs János, Paulovkin András >>részletek

november 8. - III. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  Erzsébetvárosi SE 2 - 4 ÚKSE HKN6

  győztek: Tornai Imre, Juhász Márk, Szűcs Gábor >>részletek

2010. november 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2010. novemberi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

október 31.
 III. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  Fabulon SC 8,5 - 3,5 ÚKSE I
  győzött: Mogyorósi Ferenc >>részletek
 III. forduló Bp. III. osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ÚKSE II 8,5 - 3,5 Pestszentimrei SE
  győztek: Körösparti Sándor, Ruszin Péter, Szőke Gábor, Borsik Ádám, Szűcs Gábor, Stern Tibor, Bakacs János, Paulovkin András >>részletek

október 30. - II. forduló Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr osztályában
 ? 2,5 - 0,5 ÚKSE ifi I >>részletek
 Barcza Gedeon SC III 3 - 0 ÚKSE ifi II >>részletek

október 25. - II. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  ÚKSE HKN6 3 - 3 Wesselényi SK

  győztek: Tornai Imre, Juhász Márk >>részletek

október 14. - Sikeresen lezajlott az egyesület rendkívüli közgyűlése. Az egyesület új tisztségviselői:
Elnök: Sömjén Gábor, Elnökségi tagok: Szepesváry László (Kerékpáros Szakosztály), Zöldy Róbert (Sakkszakosztály), Felügyelőbizottsági elnök: Mogyorósi Ferenc, Felügyelőbizottsági tagok: Néhrer Jánosné, Monoki Ádám

október 9. - I. forduló Bp. Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr osztályában
 ÚKSE ifi I 0 - 3 HÜSI SC II >>részletek
 ÚKSE ifi II 0,5 - 1,5 Virányos-Modern >>részletek

október 4. - I. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  ÚKSE HKN6 6 - 0 Híd-Unió

  győztek: Tornai Imre, Juhász Márk, Rinyu János, Bartuszek András, Borsik Ádám, Szűcs Gábor

2010. október 3. - II. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE I 6 - 6 HÜSI II
  győztek: Tornai Imre, Juhász Márk, Veres István, Rinyu János >>részletek

2010. szeptember 19.
 I. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE I 5,5 - 6,5 Tabán II
  győztek: Juhász Márk, Mogyorósi Ferenc, Baráz András >>részletek
 I. forduló Bp. III. osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  MLTC IV 5 - 7 ÚKSE II
  győzött: Körösparti Sándor, Ruszin Péter, Zöldy Róbert, Bakacs János, Paulovkin András, Vida Viktória >>részletek

szeptember 3. - Évadnyitó összejövetelt tartottunk tagjaink számára. A házi villámverseny (12 résztvevő) végeredménye: I. Vargyas Zoltán (7 pont), II. Ruszin Péter (5,5), III. Bakacs János (4)

2010. szeptember 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2010. szeptemberi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

augusztus 28. - Első táblásunk, Lengyel Béla nemzetközi mester szimultánt tartott az Újpesti Városnapokon. Eredmény: +13 -2 =0, győztek: Voján István, Vida László

augusztus 25. - Csikvári Péter sakktársunk szimultánon játszott Anand ellen Indiában.

2010. augusztus 24 - szeptember 4. - Formába hozó háziverseny 2010, >>kereszttábla

2010. július 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2010. júliusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

 

>>archívum

 

Aktualitások Csapatbajnokság Versenyeink Játékosaink Ajánló

Oktatás Információk Anyagok Dicsőségtábla Archívum